KONTAKT

VD & kundansvarig säljare

jacob@xamera.se
0723-24 28 25

Jacob Svensson

Vice VD & kundansvarig säljare

oskar@xamera.se
0702-54 58 12

Oskar Bentfors

HR- & kvalitetschef

axel@xamera.se
013-341 04 45

Axel Eriksson

Senior rekryterande konsultchef

anders@xamera.se
013-341 04 65

Anders Söderblom

Senior rekryterande konsultchef

ellen@xamera.se
013-341 04 50

Ellen Lerner

Key Account Manager

sebastian@xamera.se
013-341 04 43

Sebastian Johansson

Administratör

cecilia.malmgård@xamera.se
013-390 05 14

Cecilia Malmgård

Rekryterande konsultchef

julia.olsson@xamera.se
072-402 27 55

Julia Olsson

Rekryterande konsultchef

malin.hedstrom@xamera.se

Malin Hedström

Rekryterande konsultchef

ebba@xamera.se

070-204 95 70

Ebba Axelsson

Rekryterande konsultchef

ida.persson@xamera.se

072-402 27 57

Ida Persson

Rekryteringsassistent

frida@xamera.se

Frida Nordström

Rekryteringsassistent

olivia@xamera.se

Olivia Pettersson

Rekryteringsassistent

elin.lindgren@xamera.se

Elin Lindgren

Account Manager

viktor.bergsten@xamera.se
0724-02 27 50

Viktor Bergsten

Account Manager

andreas.johansson@xamera.se
0724-01 23 36

Andreas Johansson

Account Manager

neda.aljawad@xamera.se
072-402 71 74

Neda Aljawad

 

Grafisk designer

julia.bergman@xamera.se
070-310 15 36

Julia Bergman

Studenteventkoordinator

studentevent@xamera.se

Agnes Frost

Styrelseledamot

Christian Gustavsson

Styrelseledamot

Magnus Bergström

Styrelseledamot

Malin Stavlind

Göteborg

VD & kundansvarig säljare

jacob@xamera.se
0723-24 28 25

Jacob Svensson

Säljchef

david@xamera.se
0763-21 93 61

David Törner

Rekryterande konsultchef & teamledare

alice@xamera.se
031-797 74 14

Alice Karlsson

Rekryterande konsultchef & affärsområdesansvarig

sofie@xamera.se
031-797 74 12

Sofie Lyck

Key Account Manager

filip@xamera.se
031-797 74 16

Filip Carlsson

Säljansvarig

johanna.stomberg@xamera.se
031-797 74 17

Johanna Norén Stomberg

Kundansvarig säljare

olle.eteus@xamera.se
072- 600 64 92

Olle Etéus

Rekryterande konsultchef

andrea.zanders@xamera.se
031-797 74 18

Andrea Zanders

Rekryterare

sara.franzen@xamera.se

072 – 402 27 53

Sara Franzén

Rekryterande konsultchef

malin.tarre@xamera.se
0724-02 71 72

Malin Tarre

Rekryterande konsultchef

felicia.kjellberg@xamera.se
072 – 402 27 58

Felicia Kjellberg

Rekryterande konsultchef

josefin.persson@xamera.se
072-402 27 59

Josefin Persson

Rekrytingsassistent

axel.denisson@xamera.se

Axel Denisson

Rekryteringsassistent

ellen.laanemets@xamera.se

Ellen Laanemets

Stockholm

Key Account Manager

sebastian@xamera.se
08-121 570 81

Sebastian Johansson

Kundansvarig säljare

Robert.franzen@xamera.se
072 – 402 27 52

Robert Franzén

Kundansvarig säljare

malva@xamera.se
072-401 90 07

 

Malva Bröijersén

Rekryterande konsultchef

rebecka@xamera.se
08-121 570 82

Rebecka Hodnekvam Westberg

Rekryterande konsultchef

malin.martens@xamera.se
072- 402 27 54

Malin Mårtens

Rekryteringsassistent

nawal.aboulazze@xamera.se
013-390 05 12

Nawal Aboulazze

Örebro

Key Account Manager

sebastian@xamera.se
013-341 04 43

Sebastian Johansson

Rekryterande konsultchef

ebba@xamera.se

070-204 95 70

Ebba Axelsson

Hitta till oss

Linköping

Industrigatan 5
582 77 Linköping

Göteborg

Stampgatan 14
411 01 Göteborg

Stockholm

Olof Palmesgata 29
111 20 Stockholm

Örebro

Forskarvägen 1
702 18 Örebro