KONTAKT

VD & kundansvarig säljare

jacob@xamera.se
0723-24 28 25

Jacob Svensson

Vice VD & kundansvarig säljare

oskar@xamera.se
0702-54 58 12

Oskar Bentfors

HR- & kvalitetschef

axel@xamera.se
013-341 04 45

Axel Eriksson

Rekryterande konsultchef & teamledare

anders@xamera.se
013-341 04 65

Anders Söderblom

Kundansvarig säljare

sebastian@xamera.se
013-341 04 43

Sebastian Johansson

Rekryterande konsultchef

ellen@xamera.se
013-341 04 50

Ellen Lerner

Rekryterande konsultchef

julia.olsson@xamera.se
072-402 27 55

Julia Olsson

Rekryterande konsultchef

malin.hedstrom@xamera.se

Malin Hedström

Rekryterande konsultchef

ebba@xamera.se

070-2049570

Ebba Axelsson

Rekryteringsassistent

frida@xamera.se

Frida Nordström

Rekryteringsassistent

olivia@xamera.se

Olivia Pettersson

Säljare

viktor.bergsten@xamera.se
0724-02 27 50

Viktor Bergsten

Säljare

andreas.johansson@xamera.se
0724-01 23 36

Andreas Johansson

Grafisk designer

julia.bergman@xamera.se
070-310 15 36

Julia Bergman

Studenteventkoordinator

studentevent@xamera.se

Agnes Frost

Studentambassadör

Christoffer Johannesson

Styrelseledamot

Christian Gustavsson

Styrelseledamot

Magnus Bergström

Göteborg

VD & kundansvarig säljare

jacob@xamera.se
0723-24 28 25

Jacob Svensson

Säljchef

david@xamera.se
0763-21 93 61

David Törner

Rekryterande konsultchef & teamledare

alice@xamera.se
031-797 74 14

Alice Karlsson

Rekryterande konsultchef & affärsområdesansvarig

sofie@xamera.se
031-797 74 12

Sofie Lyck

Kundansvarig säljare

filip@xamera.se
031-797 74 16

Filip Carlsson

Kundansvarig säljare

johanna.stomberg@xamera.se
031-797 74 17

Johanna Stomberg

Rekryterande konsultchef

andrea.zanders@xamera.se
031-797 74 18

Andrea Zanders

Rekrytingsassistent

sara.franzen@xamera.se

Sara Franzén

Säljare

cristian.valencia@xamera.se
0724-02 27 51

Cristian Valencia

Rekryterande konsultchef

malin.tarre@xamera.se
0724-02 71 72

Malin Tarre

Stockholm

Kundansvarig säljare

sebastian@xamera.se
08-121 570 81

Sebastian Johansson

Rekryterande konsultchef

elin@xamera.se
013-341 04 62

Elin Jakobsson

Rekryterande konsultchef

rebecka@xamera.se
08-121 570 82

Rebecka Hodnekvam Westberg

Kundansvarig säljare

malva@xamera.se
072-401 90 07

 

Malva Bröijerésen

Rekryteringsassistent

nawal.aboulazze@xamera.se
013-390 05 12

Nawal Aboulazze

Örebro

Kundansvarig säljare

sebastian@xamera.se
013-341 04 43

Sebastian Johansson

Hitta till oss

Linköping

Industrigatan 5
582 77 Linköping

Göteborg

Stampgatan 14
411 01 Göteborg

Stockholm

Klarabergsviadukten 70
111 64 Stockholm

Örebro

Forskarvägen 1
702 18 Örebro